Prijímanie a odovzdávanie

 

Po potvrdení a zaplatení rezervácie v našom hoteli U starostu Vás budeme očakávať v čase, ktorý ste si vybrali. Prípadne nás telefonicky kontaktujte na tel. č.: 0907 712 238.

 

Príjem a odovzdávanie je medzi 8.00h a 9.30h a medzi 19.00h a 20.00h.
Vyzdvihnutie a odovzdanie u Vás doma za príplatok:

 

  • do 55 km 25 Eur
  • od 55 km 50 Eur
NULA zero final 1

Úhrada za poskytnuté služby

Do rezervačného formuláru zadáte Vaše číslo karty, no platba ešte neprebehne. My preveríme Vašu rezerváciu a keď ju potvrdíme, obdržíte email o jej potvrdení a prebehne platba. Storno poplatok účtujeme v 100 percentnej výške.

Štátne sviatky:

  • príplatok 50 percent
  • od 20.12. do 6.1.: príplatok 50 percent
  • 23.12, 24.12, 25.12., 26.12. a 31.12, 1.1.: príplatok 100 percent

Ubytovanie

Poskytujeme kompletné hoteliérske služby na hodinu, deň, týždeň, či mesiac. Hotel je plne vybavený a zariadený na vysokej úrovni. Ale odporúčame Vám priniesť so sebou obľúbený pelech, hračku a stravu, na ktorý je Váš pes, mačka, či operenec zvyknutý. Prípadne za príplatok poskytujeme kvalitné krmivo. Samozrejmosťou je očkovací preukaz.

Základné podmienky

Všetky zvieratá v hoteli “U starostu” su zdravé a spoločensky socializované. Neprijímame agresívne zvieratá. Je nutné, aby zvieratá boli zaočkované. U psov odčervené (do 3 mesiacov) a očkované aj proti kotercovému kašlu, keďže sa budú nachádzať v našej hotelovej svorke. Tak chránime Vášho psa a aj ostatných. Nezabudnite priniesť so sebou očkovací preukaz. Počas jarnej, letnej a jesennej sezóny sú vhodné prípravky proti kliešťom na báze želé (medikament), ktoré psy prehltnú a majú vysokú a dlhodobú účinnosť. Odporúčame Vám u nás zanechať kontakt na osobu (počas Vašej neprítomnosti), ktorá v prípade núdze bude môcť vyzdvihnúť vášho psa, či mačku.

Zdravotná starostlivosť

Ak je nutné pravidelne aplikovať lieky, informujte nás vopred o dávkovaní (presný rozpis užívania). V prípade potreby máme zabezpečenú 24h veterinárnu starostlivosť. Hárajúce sučky neprijímame. Preto aj pri plánovaní pobytu myslite na to, kedy Vaša sučka hára, aby následne nevznikol problém.

Hotel pre zvieratá

U STAROSTU

hotel pre psov u starostu 6 removebg preview 1